Електричні зубні щітки. Їхні переваги та недоліки.
Якщо ви вирішили викинути стару, звичайну зубну щітку і стати в ряди тих, хто віддає перевагу більш сучасному методу чищення зубів, Вам потрібно знати деяку інформацію. Поради, які написані в цій статті допоможуть Вам зробити правильний вибір у світі великого різноманіття електричних зубних щіток.
Для початку вам потрібно знати що таке зубна електрощітка і як вона працює. Щоб зуби були завжди чистими і здоровими, необхідно дуже уважно підійти до питання вибору електричної зубної щітки.
Коли ми чистимо зуби звичайними зубними щітками ми витрачаємо 3-5 хвилин ретельно вичищаючи кожен зуб, не розраховуємо силу натиску на зубну емаль. Електричні зубні щітки будуть економити ваш час та зусилля за допомогою електричного моторчика, який вбудований в корпус щітки. Щетинки рухаються вгору-вниз, або зворотно-обертально, видаляючи зубний наліт і залишки їжі. Як правило, вся процедура займає 2 хвилини, але якщо ви налаштовані серйозно, сміливо запускайте щітку ще раз: гірше від цього не стане.
Залежно від швидкості руху щетинок, електричні зубні щітки поділяють на звукові та ультразвукові.
Звукова – оснащена звуковим генератором, що приводить у рух щетину з частотою 18000-30000 коливань за хвилину. Саме звукові моделі електричних зубних щіток є оптимальним рішенням у більшості випадків. Такі моделі взяли перевагу над механічними, але більш доступні по ціновій категорії ніж ультразвукові. Наприклад електрична зубна щітка XIAOMI Electric toothbrush Oclean X white.
Ультразвукові – забезпечені ультразвуковим генератором, що приводить у рух щетину з частотою більше 30000 коливань за хвилину. Такі моделі повністю видаляють наліт на зубах, руйнують тверді відкладення на зубах, значно скорочують час чищення зубів.
Великим мінусом є висока ціна. Але для наших клієнтів ціна не має значення, адже можна оформити без % розстрочку до 24 місяців, не забуваємо про це! Рекомендуємо звернути на популярну модель електричної зубної щітки PHILIPS HX6807/28.
У більшості моделей зубних електрощіток зустрічається змінна насадка, наприклад AHealth SMART SONIC SMILE 1 white (AHsss1w) і це є чудовим рішенням виробників. Адже це дає можливість економити сімейний бюджет, тобто у кожного члена сім’ї є своя індивідуальна змінна насадка, а щітка може бути одна на всіх. До речі, спеціалісти та виробники рекомендують змінювати насадку кожні 3-4 місяці. А деякі моделі електричних зубних щіток мають датчик, який нагадує про необхідність заміни насадки.
Одним з найважливіших показників є жорсткість щетини. Щетина у зубній електричній щітці може бути :
- дуже м’яка та м’яка - такі електричні зубні щітки спеціалісти рекомендують дітям або ж тим у кого проблеми з яснами.
- середньої жорсткості електричні зубні щітки є оптимальним рішенням для більшості людей.
- жорстка – користуватися щоденно такою щетиною не варто, оскільки вона може зіпсувати зубну емаль. І це саме той показник, у виборі якого вам допоможе ваш дантист.
Живлення електричних зубних щіток поділяється на три види:
- від мережі – таке живлення забезпечить необмежений час роботи гаджету, недоліком є те, що ви «прив’язані» до електромережі.
- від акумулятора – можна користуватися пристроєм без ввімкнення до електромережі. Недоліком є те, що акумулятор в таких моделях переважно не змінні.
- від батарейок - як і акумулятор, дозволяють працювати з пристроєм далеко від зовнішніх джерел електрики. Розряджені батареї легко поміняти на нові, таку зубну щітку можна брати в дорогу. Недоліки - невелика потужність і якщо ж обираєте для домашнього використання, то такі моделі менш економічні.
Дуже добре коли новенький гаджет оснащений різноманітними додатковими функціями:
- кількість режимів роботи - цей параметр визначає набір можливостей пристрою. Спеціалісти та виробники рекомендують, щоб у пристрої було хоча б 3-4 режими (масаж, звичайне, делікатне та глибоке чищення).
- таймер - призначений для відстеження часу проведення чищення. Найчастіше таймер розрахований на 2 хвилини з інтервалами по 30 секунд. У деяких дитячих моделях може грати музика, доки не закінчиться час чищення зубів.
- індикатор натиску - застосовується для контролю сили притискання насадки зі щетиною до зубів. Ця функція дозволяє уникнути пошкодження емалі. В одних приладах при надмірному зусиллі датчик автоматично відключає насадку, в інших – сигналізує звуком.
- індикатор зношування насадки – як вже згадувалося, це дуже зручно, адже пристрій сам вам нагадає про те, що потрібно замінити насадку. Зазвичай це індикатор або ж таймер.
- індикатор заряду пристрою - повідомляє про рівень заряду акумулятора. Такий індикатор знижує ймовірність несподіваної розрядки батареї та припинення роботи пристрою у невідповідний момент.
Переваги та недоліки електричної зубної щітки:
- електрична зубна щітка допомагає дітям та людям з фізичними вадами якісно почистити зуби, без надмірного докладання зусиль. Але виробники та спеціалісти рекомендують використовувати електричні зубні щітки діткам від 3 років.
- електрична щітка якісніше видаляє зубний наліт, що не тільки зменшує кількість бактерій, а й позитивно впливає на стан ясен та ротової порожнини, хоча використовувати зубні електро щітки протипоказано людям з дефектом клиноподібного типу, протипоказані людям з вінірами та коронками.
- за допомогою такого пристрою діти зможуть перебороти страх відвідин стоматолога, адже дзижчання щітки схоже до звуків стоматологічних приладів. Обираючи дитячу електро щітку, зверніть увагу на вагу гаджета, краще обрати легшу, з переліченими вище функціями і бажано з малюнком улюбленого героя.
Не має сумніву, що електрична зубна щітка набагато ефективніша звичайної, але перед покупкою та використанням радимо звернутися до лікаря за консультацією та уважно прочитати інструкцію обраної вами моделі.
Телефонуйте нашим операторам, вони з радістю допоможуть оформити ваше замовлення. Піклуйтеся про своє здоров’я! Дзвінок – завжди вигідні покупки.