Телевізор Kivi 50U750NB
Код товару: 529945
15 999
В наявності
Придбати в кредит
  • Тип: LED
  • Підтримка SMART TV: з SMART TV
  • Стандарт кріплення: VESA 200x200
  • Діагональ дисплея, дюйм: 50"
  • Роздільна здатність: 4К Ultra HD (3840x2160)
  • Підтримка технології HDR: HDR
  • Тип тюнера: цифровий DVB-T2
  • Операційна система: Android OS
  • Бездротове підключення: Wi-Fi
  • Країна виробник: -
Дана модель оснащена вбудованими динаміками, потужністю 24 Вт. з аудіо системою просторового звучання Dolby Audio. Підтримка бездротового під'єднання Wi-Fi та Bluetooth, забезпечать комфортне керування та налаштування.
Основні характеристики
Основні
  • Тип LED
Фізичні характеристики
  • Колір чорний
  • Висота, мм 706
  • Глибина, мм 240
  • Вага, кг 10.5
Дисплей
  • Діагональ дисплея, дюйм 50"
  • Частота оновлення 60 Гц
  • Час реакції, мс 9.5
  • Тип матриці IPS
Зображення
  • Підтримка технології HDR HDR
  • Додаткові можливості HLG , Super Contrast Control
  • Процесор зображення ACE PRO
ТВ-тюнер
  • Тип тюнера цифровий DVB-T2
Аудіо
  • Сумарна потужність динаміків, Вт 2 х 10 (20 Вт)
  • Системи обробки звуку (поліпшення звукових характеристик) Dolby Audio
Інші функції
  • Версія ОС 11
Можливості підключення
  • Компонентний, шт. +
  • Цифровий інтерфейс HDMI, шт. 3
  • USB, шт. 2
  • Роз'єм для навушників 3.5 мм, шт. +