Dorozhnik ELB-D-26-298
Код товара: 548650
В наличии
Купить в кредит
  • Страна производитель: -
  • Тип: універсальний
  • Тип електродвигуна: мотор-колесо
  • Розташування акумулятора: на заднем багажнике
  • Матеріал рами: сталь
  • Підвіска: хардтейл (амортизированная вилка)
  • Тип гальм: ободные
  • Розмір ободів, ": 26" х 17 мм
Электровелосипед 26" Dorozhnik eLUX Plum Matte (500Вт, 36В, 13Ач)
Уникальный стиль и безупречный комфорт
Эффективная мощность для уверенных путешествий
Благодаря мощному редукторному электродвигателю на 500 Вт, этот велосипед легко преодолевает дистанции, которые раньше казались сложными. Вы сможете развивать скорость до 32 км/ч, при этом система ассистирования (PAS) сделает каждое нажатие на педали легким и продуктивным. Энергию обеспечивает литий-ионный аккумулятор емкостью 13 Ач, ресурс которого рассчитан на пробег до 45 км на одном заряде. Батарея удобно размещена на багажнике, что позволяет легко снимать её для подзарядки дома или в офисе, которая занимает до 6 часов.
Мягкость хода и надежность конструкции
Высококлассное оборудование от лидеров рынка
Продуманная комплектация для ежедневного использования
General
  • Страна производитель -
Основные характеристики
  • Тип універсальний
Електродвигун
  • Тип електродвигуна мотор-колесо
  • Привід задний
  • Потужність, Вт 500
Акумулятор
  • Напруга, В 36
  • Ємність, Ач 13
  • Час зарядки, год до 6 год.
  • Розташування акумулятора на заднем багажнике
Експлуатаційні параметри
  • Дальність дії, км 45
  • Максимальна швидкість, км/год 32
  • Максимальна вантажопідйомність, кг 100
Характеристики рами
  • Конструкція рами открытая (удобно для женщин)
  • Рама 17"
  • Матеріал рами сталь
  • Основний колір рами фиолетовый
  • Основний колір фиолетовый
Характеристики ходової частини
  • Підвіска хардтейл (амортизированная вилка)
  • Шатун високоміцна сталь, під квадрат, HAOXING HX-E-AM033
  • Система HAOXING
  • Кількість зірок у передньому блоці 1
  • Касета SHIMANO TZ-500
  • Кількість зірок у задньому блоці 7
  • Кількість швидкостей 7
  • Манетка (ручка перемикання швидкостей) L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2
  • Задній перемикач SHIMANO TY-300, 7 швидк.
  • Ланцюг 116 лан., TEC C-8
  • Каретка Картридж, под квадрат, с пыле-влагозащитой, XuHua XH-08A
  • Педалі алюміній, Feimin FP-960
  • Тип педалей платформенні
Характеристики гальмівної системи
  • Гальма алюміній, YINXING YX-C228
  • Тип гальм ободные
Характеристики коліс
  • Обода HLQC-04
  • Розмір ободів, " 26" х 17 мм
  • Матеріал ободів алюміній, подвійний протиударний
  • Спиці 12G
  • Втулка передня високоміцна сталь, 36H, 14G, HB-03
  • Втулка задня Vbr тріскачка
  • Покришки 26" x 2.0, P1128
  • Розмір передньої покришки (діаметр/ширина) 26" x 2.0