Телефони інтернет-магазину
(097) 333-52-30(095) 774-25-25
Telegram
Viber
Ваше місто - Київ?
Ми будемо використовувати це місто для розрахунку вартості і строків доставки.
Контакти
Знятий з виробництва
Самий перший iMac справив своєю появою справжню революцію. Унікальний комп'ютер «все в одному»: дисплей, процесор, графічна система, пристрій зберігання даних, оперативна пам'ять і багато іншого виявилися укладених в один простий і стильний корпус. З тих пір ми не переставали його вдосконалювати і підняли планку ще вище. iMac оснащений найновітнішим, приголомшливим дисплеєм з усіх, що ми коли-небудь створювали. А всередині корпусу — безліч нових і ефективних технологій. При цьому товщина корпусу по краю не перевищує 5 мм, тобто обсяг iMac став на 40% менше, ніж у його попередників. Щоб досягти таких приголомшливих результатів, нам довелося застосувати всі свої технічні знання і підключити уяву. Ми зробили чимало відкриттів, розробили нові методи виробництва і придумали, як оснастити комп'ютер новими функціями з урахуванням його меншого розміру.
Одним з найскладніших для наших інженерів виявилося питання про те, як з'єднати передню і задню панелі iMac. Корпус настільки тонкий, що спаяти його звичайним способом неможливо. Ми почали шукати інші варіанти і знайшли метод під назвою ротаційна зварювання тертям. Як правило, він використовується для кріплення фюзеляжу ракетних прискорювачів та інших деталей в механізмах, де збоїв бути не повинно. При такому методі зварювання використовується поєднання теплового впливу, створеного тертям, і стиснення. В результаті молекули двох алюмінієвих деталей перемішуються і виходить міцне, надійне і безшовне з'єднання. Ви навіть не помічаєте, але без нього не було б такого iMac.
Дисплей iMac не потрібно закривати склом, тому що він сам — скло. Система світлодіодного підсвічування стала на 5 мм тонше. Крім того, ми використовували передовий метод повного ламінування і усунули 2-міліметровий зазор між підсвічуванням і склом. На таких великих дисплеях цього ще ніхто не робив. Здавалося б, яке значення має пара міліметрів? Але з'ясувалося, що цього достатньо, щоб досягти ефекту присутності: зображення ніби сходить з екрану прямо в кімнату.
Повне ламінування дало і інший позитивний ефект: завдяки йому світ перестає відбиватися від панелі світлодіодного підсвічування і від задньої поверхні захисного скла. Нам також вдалося зменшити відображення світла від передньої поверхні скла, і при цьому не знизити якість передачі кольору. Ми не стали користуватися звичайним способом нанесення покриття, яке зменшує рівень відображення. Замість цього ми вирішили застосувати метод, який використовується для невеликих поверхонь, наприклад для об'єктивів камер або авіаційних шоломів. Це метод плазмового напилення: скло покривається настільки тонким і точним шаром діоксиду кремнію і пентоксида ніобію, що його товщина обчислюється в атомах. Результат — зниження рівня відбиття на 75% і збереження точної передачі кольору.
Всі ці інновації нічого б не коштували, якщо б дисплей iMac не передавав кольору точно і реалістично. Щоб домогтися цього, ми проводимо процедуру калібрування кольору для кожного дисплея. В ході калібрування використовуються три найсучасніших спектрорадиометра: один перевіряє кольорову гаму, інший перевіряє білу крапку, а третій контролює роботу перших двох. Обладнання настроюється у відповідності з прийнятими по всьому світу стандартами точності передачі кольору.
iMac не тільки працює краще, ніж попередні моделі, але ще і споживає менше енергії — до 50% у режимі очікування з включеним дисплеєм. Спільна робота апаратного і програмного забезпечення організована таким чином, щоб економити ще більше.
В iMac немає більшості токсинів, в тому числі ртуті, миш'яку, бромованих вогнестійких добавок (BFR) і полівінілхлориду (ПВХ). Крім того, він створений з матеріалів, які придатні для вторинної переробки, таких як алюміній і скло.
iMac відповідає суворим вимогами енергоспоживання, встановленим Організацією з охорони навколишнього середовища США і нагороджений сертифікатом ENERGY STAR 5.2. Він також отримав Золотий сертифікат Програми оцінки впливу електронних приладів на навколишнє середовище (EPEAT), яка визначає ступінь впливу продукту на навколишнє середовище на підставі таких показників, як придатність до переробки, кількість споживаної енергії, спосіб проектування і виготовлення.
Аксесуари
Аксесуари
Місто:
Підписатися на розсилку
Дізнайся першим про знижки і спеціальні пропозиції
© 2024 Інтернет-магазин Dzvinok.ua